wtorek, 20 listopada 2012

Hello Venus wydadzął nowy teledsyk w grudniu !


Hello  Venus pracują nad nowym MV, które pojawi się w grudniu :)

Grupa powróci z 6 członkiniami. Grupa promowana była z 5 osobowym składem, ale później dołączyła do dziewczyn Yoonjo, która przechodziła chorobę nogi.

"Hello Venus is working hard to make their comeback in mid-December. You'll be able to see the perfect Hello Venus with all 6 members for the new album," Pledis Entertainment stated.
 Tłumaczenie:
"Hello Venus pracują bardzo ciężko nad ich nowym comebackiem, który ukaże się w połowie grudnia. Mamy nadzieję, że będziecie mogli zobaczyć cały zespół z 6 czczłonkiniami z ich nowym albumem" - twierdzi Pledis Entertainment

 "It was disappointing that Yoonjo was injured right before filming their ['Venus'] music video, so she's very excited for the comeback. Look forward to seeing Yoonjo on stage," they said in regards to Yoonjo. 
   Tłumaczenie:
To było rozczarowanie, gdy Yoonjo przechodziła choroby z noga, tuż przed kręceniem teledysku 'Venus' (zauważcie iż w teledysku na prawdę, pojawia się tylko 5 dziewczyn !)*, dlatego ona [Yoonjo]  jest bardzo podekscytowana powrotem. Czekamy, kiedy będziemy mogli zobaczyć Yoonjo na scenie !" 

*- słowa dodane przeze mnie

źródło: http://www.jpopasia.com
tłumaczenie: moja głowa~ i słownik 


No, cóż, pozostaje nam tylko czekać na comeback Hello Venus~ ! Kto się cieszy ? :D
Teraz mam pytanie: Chcecie więcej takiego typu notek ?

1 komentarz: