piątek, 1 marca 2013

Co nam przyniósł śnieżny luty ?- czyli czas comebacków !B.A.P - One Shot

Wydany 11 lutego. Poprzedzony ciekawym teaserem, na początku miałam przeczucie, że teledysk będzie podobny do Block B- Nilili mambo, ten motyw na statku w obu filmikach.... Jednak po obejrzeniu, przekonałam się, że jednak tak nie nie jest :D *Hah znalazłam nawet mix ver. 1 i ver. 2 tych obu piosenek i bardzo mnie wciągnął ^^*Jednak trochę się wyróżnił i pozostanie w mej pamięci, piosenka jest bardzo chwytliwa, a moment kiedy śpiewają słowa 'one-shot' jest przezabawany ! Czasem te ich fryzury mnie przerażają, ale potem znów są inne, co w koreańskich teledyskach nie jest dziwne. 

Daję 6/6

Nu'est-Hello

 Teledysk także poprzedzony teaserem, na nawet dwoma ! (Teaser no 1. & teaser no 2.) Razem z chłopcami wystąpiła także Nam Bora. Teledysk wyjątkowy ? Jak najbardziej ! Rzadko widuje się, zimową scenerię w teledyskach.. Nie ma co chłopcy się postarali !

 
Daję 6/6

SHINee- Dream Girl

Pisałam już o tym teledysku wcześniej, więc nie wiem czy jest sens znów to powtarzać... Mimo kilku wad bardzo podoba mi się barwny teledysk jak i chwytliwa piosenka !

 Daję 6/6

TEEN TOP- I wanna love


Tak Teen Top powrócili, czy w wielkim stylu ? Według mnie nie. Piosenka, w ogóle mi się nie podoba. Jedynie teledysk przypadł go gustu, L.Joe to mnie po prostu oczarował *.* Hmm.. chyba nie mam więcej nic do zarzucenia temu teledyskowi..

 Daję 5/6

TEEN TOP-Miss Right

Hah drugie MV Teen Top w tym miesiącu. Szok nie ? 
Poprzedzony został ciekawym teaserem. Fani B.A.P. zaczęli się wykłócać, o to, iż chłopcy ściągnęli od nich styl. Ja jakoś na ten temat nie mam zdania, bo przecież każdy może nosić takie kombinezony, prawda ? 
Jakoś mam takie przeczucie, że Teen Top schodzi na psy. Wiem, w tej chwili obrażam fanów oraz ich samych. Niby teledysk fajny, ale jednak nie te rytmy co kiedyś, typu "To you". Ale według mnie lepsze od "I wanna love". A te laalla~, to teraz mi chodzi po głowie XD


Daję 6/6

  ~~

Tak to tyle, ode mnie, oceniłam tylko teledyski zespołów, które znałam głębiej, niż tylko z 1 piosenki. Mam nadzieję, że podobają wam się takie notki, wyraźcie swoje zdanie ! ^^ 

P.S. Kompletnie zapomniałam przez tą szkołę o PlayKorea~ . Wybaczcie ? 

+ taki gratisik XD

2 komentarze:

  1. Teen TOP och strasznie ich ostatnio polubiła m:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham BAP ;3 w tym teledysku podobają mi się 1 zakończenie ;D

    OdpowiedzUsuń