sobota, 9 marca 2013

Tajemniczy obrazIstnieje obraz pewnej dziewczyny, który, jeśli patrzysz nań zbyt długo, zsyła samobójcze myśli. Opowieść zachłysnęła się internetową sławą prawdopodobnie w roku 2006, może wcześniej. 

Spójrz na obrazek powyżej, ostatnio znalazłam go w sieci. Jest bardzo popularny na koreańskich stronach. Podobno w Japonii zanim pewna dziewczyna popełniła samobójstwo, zeskanowała ten obraz i wrzuciła do internetu. W Korei historia ta wybuchła nagle i zaczęła rozprzestrzeniać się jak pożar. Na koreańskich forach jest masa wiadomości o tym, że widz patrząc na obraz skupia się na niebieskich oczach dziewczyny, które są magiczne i potrafią wywołać smutek. Może dziewczyna z obrazka umarła w wielkim smutku, a jej duch nawiedza obraz. A może zdjęcie wywołuje smutek podobnie do “Ponurej Niedzieli” (“Gloomy Sunday”). Chore jest to, że podobno ciężko patrzeć prosto w oczy dziewczyny dłużej niż 5 minut. Były informacje, że osoby, które przekroczyły ten czas, targały się na własne życie.. Ludzie mówią, że obraz się zmienia kiedy na niego patrzymy. Dziewczyna zaczyna złośliwie się uśmiechać, a wokół jej oczu “rosną” czarne kręgi.

~
Co o tym myślicie ? Według mnie zwykła bajeczka, ale podzielić się można. Obraz jest według mnie śliczny <3

6 komentarzy:

 1. Ładny, ale takie historie mnie za bardzo przerażają, więc nie bd próbować xD Pozdrawiam
  Akane

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm... Obraz sam w sobie jest ładny ale historia z nim związana kojarzy mi się z filmem w którym to po obejrzeniu pewnej kasety umierasz.. ^^
  Pozdrawiam Niebieski Kapturek

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawa historia ;)
  patrzyłam się chwilkę ale nic się nie ziało ;)
  Ale hmm zostawmy Jej ducha w spokoju ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. obraz jest śliczny, historia bardzo wciągająca...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe ale straszne. Obrazek jest ładny, ale moja mentalność nie pozwala mi spoglądać dłużej na niego xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Obraz ładny ;d a jak się na niego gapisz przez 5 minut to się nic nie dzieje -,-

  OdpowiedzUsuń