środa, 25 lipca 2012

Operacja Gongchana
23 lipca członek zespołu B1A4 Gongchan przeszedł operację usunięcia nerki.

Wypowiedź przedstawiciela Gongchana :„Gongchan od urodzenia ma problemy z nerkami, co jest spowodowane tym, że jeden z jego moczowodów jest zbyt wąski. Uniemożliwia to prawidłowe funkcjonowanie układu wydalniczego. Zdecydowaliśmy się więc na zabieg usunięcia jednej z jego nerek.”

Wypowiedź wytwórni zespołu : „W czasie promocji do „Sleep Well, Good Night” Gongchan często skarżył się na bóle w boku, dlatego został przewieziony do szpitala na szczegółowe badania, w czasie których okazało się, że jedna z jego nerek nie funkcjonuje prawidłowo z powodu wrodzonej wady. Najmłodszy naciskał jednak, aby operacja odbyła się dopiero wtedy, gdy skończą się wszystkie zaplanowane występy i spotkania promujące nową piosenkę. Ilekroć Gongchan czuł ból, otrzymywał ogromną dawkę leków przeciwbólowych i zmuszał się do dalszej pracy. Nie pokazywał, że cierpi, zamiast tego uśmiechał się za każdym razem, gdy widział członków zespołu i fanów. Prosił nas także, aby nie ujawniać informacji dotyczącej operacji do czasu, aż będzie po wszystkim. Nie chciał niepotrzebnie martwić swoich fanów.”

Operacja Gongchana zakończyła się pomyślnie. Członek B1A4 pozostanie w szpitalu przez około tydzień, aby odzyskać siły. Później powróci do swojego normalnego życia, jednak będzie musiał unikać dużych wysiłków i gwałtownych ruchów.
Znam osobę która przeszła taką operację , dlatego pomimo tego że z maknae już wszystko dobrze nadal się martwię . Mam nadzieję że już żadne komplikacje się nie pojawią i Channie będzie mógł spokojnie wrócić do normalności . ♥

1 komentarz: