sobota, 19 stycznia 2013

YG Entertainment ujawnia kolejne zdjęcia nadchodzącego członka grupy dziewczyn, Kim Jisoo

YG Entertainment ujawnia kolejne zdjęcia nadchodzącego członka grupy dziewczyn, Kim Jisoo


YG Entertainment są wreszcie gotowi do uruchomienia nowej grupy ! Agencja wcześniej wysyłała nam kilka zdjęć i klipów wideo potencjalnych członków tej nadchodzącej grupy dziewczyn w zeszłym roku, a teraz wracają do tego i znowu  zaprezentowali kolejne zdjęcie!Obraz został opublikowany na YG-Life blogu wraz z tytułem Kim Jisoo - YG nowych artystów " .Ponieważ nie są znane plany kobiecego debiutu solowego,YG mówi " artyści ", a nie formy liczby pojedynczej, więc chyba bezpiecznie możemy założyć, że Jisoo jest członkiem grupy, podobnych dziewczyny!
YG Entertainment nie czekał długo z innym zdjęciem! Jednakże, wydaje się, że dziewczyna na tym zdjęciu  to tajemnicza Kim Jisoo , której pierwsze zdjęcie zostało ujawnione wyżej. 
Wysłany pod tytułem "Kim Jisoo 2 - YG nowych artystów" na YG-Life , drugie zdjęcie pokazuje bardziej naturalny wygląd Jisoo.
Jak wspomniano wcześniej, to zakładamy, że Jisoo jest częścią nadchodzącej grupy nowych dziewczyn i , że agencja utrzymuje to w tajemnicy.źródło : www.allkpop.com
tłumaczenie : ChisanaSekai 

Jak wyjdą kolejne zdjęcia to na pewno wstawię je tutaj i was o tym poinformuje.


1 komentarz:

  1. no no ciekawe :D
    może mi te dziewczyny przypadną do gustu :P??

    OdpowiedzUsuń