niedziela, 8 lipca 2012

Star Call

Star Call to aplikacja która pozwala na rozmowę z naszymi ulubionymi k-popowymi gwiazdami .
Jak zostało napisane w  "Google Play "Jeśli jesteś fanem k-popu i uzależniłeś się od nowych informacji na temat twoich idoli , ta aplikacja jest koniecznością " .

Link do aplikacji w Google Playhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.jnm.co_skni.starcall.androidapp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5qbm0uY29fc2tuaS5zdGFyY2FsbC5hbmRyb2lkYXBwIl0.


Po zainstalowaniu aplikacji i wejściu w nią naciskacie na czerwony przycisk z napisem "SELECT". Pojawia się lista artystów, od których można dostać telefony. Klikacie na wybrane i potem klikacie na czerwony przycisk "done" w prawym górnym rogu. I już. Czekacie na telefony. Uwaga, oni dzwonią o różnych porach dnia i nocy. Może być tak, że nie odbierzecie telefonu, wtedy pojawią wam się "Missed Calls", w których można obejrzeć przegapione filmiki. 
Jest jeszcze możliwość zostawienia im odpowiedzi w formie filmu czy pisemnie, ale średnie szanse, że przeczytają/zobaczą… Ale można.


U mnie przy przychodzących połączeniach zawiesza się telefon ale nie zganiam tego na aplikacje tylko na mojego grata : Galaxy Mini (nie polecam telefonu) . 
Zaraz go zresetuję i spróbuję jeszcze raz . Aplikację dopiero co zainstalowałam a dostałam już 7 połączeń .
W razie błędów proszę zgłaszać ! 
5 komentarzy:

 1. Ciekawe.... Może kiedyś wypróbuję ^^ Chociaż brzmi nieziemsko... :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow... ale że można dzieki tej aplikacji rozmaawiac z gwiazdami? For real?! W jakim jezyku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest na zasadzie że oni wysyłają wiadomości do fanów i ty możesz je odebrać i słuchać na żywo , oni wysyłają je po koreańsku niestety .
   Do nich też można wysłać wiadomość , ale nie wiadomo czy zostanie odebrana bo wiadomo że wiele osób ma ochotę z nimi porozmawiać a odebranie wiadomości od wszystkich fanów zajęło by im sporo czasu .

   Usuń
 3. Szkoda, że to tylko na Androida ... T.T

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety od pewnego czasu chyba stało się to płatne >c<

   Usuń